HAKKIMIZDA

BURAK OTO KURTARMA

SİZLERE NELER SUNUYORUZ?

Kurulduğumuz günden bu zamana dek insanların yolda kalma öykülerini her zaman başarılı bir şekilde mutlu sona kavuşturduk. Çünkü bizler biliyoruz ki; müşterilerimizin yolda  herhangi bir nedenden dolayı kalmaları sonucunda bizim onlara yardımcı olmamız, işimizin en temel yapı taşıdır. Bu bilinçle hareket etmekteyiz ve bunun sonucu olarak, çözüme kavuşturduğumuz her projede müşterilerin mutluluğu ve bize olan güveni artış göstermektedir.

Güvenilir Hizmet

Müşteri Memnuniyeti

7/24 Yol Yardım Desteği

Hızlı ve Acil Destek

BURAK OTO KURTARMA

Oto yardım, araç sahiplerinin her an ihtiyaç duyabilecekleri bir hizmettir. Beklenmedik bir zamanda, işlerin en acil olduğu bir zamanda başa gelebilecek bir olumsuzluk, seyahati kötü yönde etkiler, bu da hızlı bir yardım gerektirir. Burak Oto Kurtarma ve Yol Yardım, tam da bu konuda müşterilerine hızlı ve güvenilir oto kurtarma, oto çekici, araç çekme hizmetleri sunarak yaşanan sorunun kısa sürede çözüme ulaşmasını sağlamaktadır.

 

BURAK OTO KURTARMA

Oto kurtarma hizmetlerinde yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Burak Oto Kurtarma , 7/24 sunduğu hizmetleri ile yaşanan sorunları kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Burak Oto Kurtarma  hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezi numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

 

OTO YARDIM HİZMET BÖLGELERİMİZ

İskenderun Oto Kurtarma, Hatay Oto Kurtarma, Erzin Oto Kurtarma, Payas Oto Kurtarma, Arsuz Oto Kurtarma, Belen Oto Kurtarma, Antakya Oto Kurtarma, Dörtyol Oto Kurtarma bölgelerine hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz zaman arayarak hizmetlerimizden güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

BURAK OTO KURTARMA VE YOL

YARDIM NELER YAPAR?

>> YOL YARDIM

Burak Oto kurtarma varsa yolunuz hep açık! Başınıza gelebilecek her türlü olumsuz ve acil durumlara karşı kendinizi güvende hissedeceksiniz.

 

>> OTO ÇEKİCİ

Araç kurtarma ve yol yardım işine yıllarını vermiş profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat ve güleryüzlü hizmet, burak oto kurtarma’da…

 

>> MİNİBÜS ÇEKİCİ

Minibüs kurtarma ve yol yardım işine yıllarını vermiş profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

>>  MOTORSİKLET ÇEKİCİ

Motorsiklet kurtarma ve yol yardım işine yıllarını vermiş profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

>> AKÜ TAKVİYESİ

Akü yardım hizmetlerimiz için, servis noktalarımıza en kısa sürede ulaşın. Yardımınıza yine biz koşalım.

 

>> BENZİN TAKVİYESİ

Benzininizin bittiği her yerde istasyon olmayabilir. Fakat biz, her zaman sizlerleyiz.

 

>> TEKNE TAŞIMA VE ÇEKİCİ

Teknenizi taşıyacak güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Profesyonel ekibimizle her türlü yardımınıza hazırız.